545 отзывы -
0 1 2 3 4 (5/5)

Чудово! 10 з 10! Практично, без "води"
Дякую! Плюси це Бренд Якостi, це Енергетика профi Алунiки, Андрiя та Команди, це формат самодопомоги швидким способом, це сам якiсний оцей сайт, це вiдсутнiсть спаму на емейл, це зручнiсть оплати...
Бонус теж ок для практики в реалi)
Успiху вашiй Командi та позитивних емоцiй в життi покупцiв якiсного контенту на вашому сайтi!

Ну очень крутая и мегаполезная информация по постановке целей! Самая ценная из всего того, что я слышала за 10 лет своих поисков! Всем рекомендую!!!
Алуника, спасибо большое за возможность получить такие знания! Каждый созданный Вами видеокурс приводит в идеальный порядок мою систему мышления!)) Благодарю)

Курс достоин оффлайн тренинга на несколько дней! 10 целей после проделанной работы не смогут не случиться! Курс не просто нужно прослушать, важно будет поработать с ним и с собой. Благодарю ❤️

Из 10 сильных целей все сбылись кроме одной.. Но какая статистика! Алуника спасибо. Самая тяжёлая которая я думала не сбудется (ну точно) сбылась легче всех. А самая легкая но такая важная нет. (Пока) Делать 10 целей в этом году? Или одну? Ну что я вас спрашиваю, я знаю что делать , благодаря вам и себе. Спасибо.

Хочу написать спасибо! Мне кажется, что курс волшебный. Только 1 раз посмотрела и уже чувствую себя лучше

Чудовий курс, дякую вам ❤️

Я довго сумнівалась перед тим , як придбати цей курс . В мене вже є багато придбаних програм Алуніки , всі про цілі , мотивацію . Та і все що стоюється росту мені цікаво. Ніяк не могла зрозуміти , ну чому саме до цього тренінгу стільки рекомендацій в ефірах та сторіз? Так ось - придбала , а тепер ходжу і всім розповідаю, що це повинен пройти кожен . Це те що must have . Я у захваті .
Ще не до кінця пройшла . Але через день після проходження «коридору сили» в мене почали з‘являтися ідеї , я їх конспектую і їх все більше і більше. Обожнюю такий свій ресурсний стан!
Хочу сказати Дякую за такі неймовірні техніки . І все хто сумнівається - не сумнівайтесь ) беріть!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Или Reset password